Вперше у доступному сегменті: ультрамодний стиль Dynamic Organic — природні форми у поєднанні з чіткими лініями, доведеними до доконалості людиною.
Форма аксесуарів Like повторює лінії продуктів інших категорій всередині колекції, підкреслюючи єдину концепцію дизайну і перетворюючи вашу ванну кімнату в ультрамодний простір.
100% лита база виключає можливість проникнення вологи та бруду, збільшуючи термін слугування аксесуарів і зберігаючи їхній бездоганний зовнішній вигляд.
Солідна якість: масивні форми з монолітної латуні найвищої якості Grade-AH59.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AM.PM |
| Страна производитель | Германия |
| Вместимость рулонов | 1 |
| Высота | 55 мм |
| Длина | 128 мм |
| Материал | Латунь |
| Наличие крышки | Нет |
| Подставка для запасного рулона | Нет |
| Подставка для освежителя | Нет |
| Размещение рулона | Горизонтальное |
| Способ установки | Настенный |
| Тип | Держатель для туалетной бумаги |
| Цвет | Серый |
| Цвет покрытия | Хром |
| Ширина | 128 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Коллекция | Like |
Информация для заказа
- Цена: 1 092 ₴








