Зухвала і стильна колекція Gem перетворює навіть прості аксесуари для ванної кімнати класні дизайнерські деталі, якими хочеться користуватися кожен день.
Форма аксесуарів Gem повторює лінії колекції змішувачів, підкреслюючи єдину концепцію дизайну.
Лазерна обробка стиків – ультратонкий шов і 100% захист від вологи.
Солідне якість: масивні форми з монолітної латуні найвищої якості Grade-AH59.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AM.PM |
| Країна виробник | Німеччина |
| Місткість рулонов | 1 |
| Висота | 45 мм |
| Довжина | 111 мм |
| Матеріал | Метал |
| Наявність кришки | Так |
| Підставка для запасного рулону | Ні |
| Підставка для освіжувача | Ні |
| Розміщення рулону | Горизонтальне |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип | Тримач для туалетного паперу |
| Колір | Сірий |
| Колір покриття | Хром |
| Ширина | 122 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колекція | Gem |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 116 ₴










