Вивірений геометричний дизайн: рівні поверхні у поєднанні з чіткими гранями – лише кільком виробникам у світі під силу робота такого рівня складності.
Ефективний душовою змив з посиленим центральним потоком забезпечує 100% омивання чаші унітазу.
Додатково можна придбати спеціально сконструйоване сидіння з механізмом плавного зачинення в дизайні Wrap Over: кришка повністю закриває сидіння (арт.C507852WH)
Механізм сидіння розрахований на 100 000 закривань, матеріал Дюропластів стійкий до появи подряпин, а кріплення з нержавіючої сталі прослужать не менше 10 років.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AM.PM |
| Країна виробник | Німеччина |
| Безобідковий | Ні |
| Вага | 51.5 кг |
| Випуск (злив) | Універсальний |
| Гарантійний термін | 300 міс |
| Матеріал бачка | Санфарфор |
| Матеріал унітазу | Санфарфор |
| Об'єм змивного бачка | 6 л |
| Організація змиваючого потоку | Душовий |
| Підвід води в бачок | Ззаду |
| Режим зливу води | Дві кнопки (режим економ) |
| Зливний механізм | Натискання на кнопку |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Стиль сантехнічного вироби | Хай-тек |
| Тип сантехнічного виробу | Комплект (унітаз з бачком) |
| Форма чаші | Овальна |
| Колір | Білий |
| Комплектація | |
| Бачок | Так |
| Сидіння з кришкою | Ні |
| Унітаз | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 860 мм |
| Довжина | 665 мм |
| Ширина | 370 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колекція | Inspire |
Специфікація
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 899 ₴











