| Вивірений геометричний дизайн: ідеально рівні поверхні у поєднанні з чіткими гранями. Приховані кріплення і прихований фановий вихід забезпечать естетичну чистоту дизайну і легкість у догляді за керамікою. Економічна система змиву EcoLogic: при кожному змиванні економиться 0,6 літрів води, а це 4500 літрів в рік для сім'ї з 4-х чоловік. Дивно тиха робота змивної арматури: найнижчий рівень шуму 17 dB – тиха, як шепіт. Комплектуется быстросъемным сиденьем из дюропласта с механизмом плавного закрывания. Материал сиденья дюропласт, устойчивый к появлению царапин, в сочетании с креплениями из нержавеющей гарантируют долговечность сиденья. Механизм плавного опускания, рассчитанный на 100 000 закрываний, и быстрого снятия - комфорт в использовании и легкость в уходе за сиденьем и керамикой. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AM.PM |
| Країна виробник | Німеччина |
| Безобідковий | Ні |
| Вага | 41.5 кг |
| Випуск (злив) | Горизонтальний |
| Матеріал бачка | Санфарфор |
| Матеріал унітазу | Санфарфор |
| Об'єм змивного бачка | 6 л |
| Підвід води в бачок | Ззаду |
| Режим зливу води | Дві кнопки (режим економ) |
| Зливний механізм | Натискання на кнопку |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Тип сантехнічного виробу | Комплект (унітаз з бачком) |
| Форма чаші | Овальна |
| Колір | Білий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 850 мм |
| Довжина | 635 мм |
| Ширина | 365 мм |
| Комплектація | |
| Мікроліфт | Так |
| Сидіння з кришкою | Так |
| Унітаз | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колекція | Spirit 2.0 |
Специфікація
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 357 ₴










