Змішувач для ванни/душа AM.PM F8010000 Like
Вперше модний дизайнерський змішувач в доступному сегменті: ультрамодний стиль Dynamic Organic — природні форми в поєднанні з чіткими лініями, доведеними до досконалості людиною.
Дизайн, в якому враховані всі деталі: завдяки унікальній формі ручки краплі води скочуються, запобігаючи утворенню нальоту, а не висихають на поверхні.
Ексклюзивна розробка: спеціально спроектований для АМ.РМ керамічний картридж SoftMotion 35 мм забезпечує широку зону руху ручки для оптимальної регулювання температури і напору, а також дозволяє витримувати будь-які перепади тиску.
Перемикання режимів «ванна-душ» більше не завдасть клопоту: ідеальне поєднання пневматичної перемикання з механічним спрацьовує бездоганно в 100% випадків, навіть при низькому тиску води.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AM.PM |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 2.75 кг |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Кількість монтажних отворів | 2 |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Монтаж | Настінний |
| Призначення змішувача | Для душа |
| Поворотний вилив | Ні |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Форма виливу | Традиційна |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 110 мм |
| Глибина | 222 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Довжина виливу | 199 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колекція | Like |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 669 ₴











