Кожна деталь меблів Spirit зробить вашу ванну кімнату особливою. Ця колекція ідельно підійде для людей люблячих сучасний дизайн і максимальну функціональність.
Витонченість в деталях: зручні інтегровані в фасад ручки підкреслюють єдину дизайнерську концепцію всієї колекції.
Саме м'яке відкривання і закривання ящиків в класі: напрямні прихованого монтажу з системою м'якого закривання soft close.
Екологічно чисті довговічні і поліакрилові емалі – спеціальна технологія фарбування в 7 шарів перевершує технологію нанесення автоемалі у провідних німецьких марок і забезпечує насичений колір протягом всього терміну служби (мінімум 10 років).
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AM.PM |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Форма фасаду | прямий |
| Основний колір | Білий |
| Тип встановлення | Навісна (настінна) |
| Тип меблів | пенал |
| Форма пенала | прямий |
| Форма шафи | прямий |
| Кількість закритих полиць | 5 шт. |
| Дверка | 2 шт. |
| Тип відкривання дверки | правосторонній |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1820 мм |
| Глибина | 355 мм |
| Ширина | 320 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | МДФ |
| Додаткові характеристики | |
| Плавне закривання дверцят | Так |
| Вологостійкість | Так |
| Комплектація | |
| Настінне кріплення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колекція | Spirit |
| Тип відчинення дверцят | правостороннє |
Специфікація
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 749 ₴










