Вперше ультрамодна дизайнерська меблі в стилі Dynamic Organic стала представлена в доступному сегменті.
Витонченість в деталях: зручні інтегровані в фасад ручки ідеально повторюють вигин виступу раковини.
Найм'якше відкриття і закриття в класі: петлі м'якого закривання soft close.
Екологічно чисті і дивовижно довговічні поліакрилові емалі – спеціальна технологія фарбування у 7 шарів перевершує технологію нанесення автоемалі у провідних німецьких марок і забезпечує насичений колір протягом всього строку слугування (від 10 років).
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AM.PM |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Дверка | 2 шт. |
| Кількість закритих полиць | 5 шт. |
| Основний колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | пенал |
| Тип відкривання дверки | правосторонній |
| Тип встановлення | Навісна (настінна) |
| Форма пенала | прямий |
| Форма фасаду | прямий |
| Форма шафи | прямий |
| Додаткові характеристики | |
| Вологостійкість | Так |
| Плавне закривання дверцят | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1750 мм |
| Глибина | 300 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | МДФ |
| Комплектація | |
| Настінне кріплення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колекція | Like |
Специфікація
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 582 ₴










