Тумба з раковиною підвісна, 65 см AM.PM M80-FHX0652-WC0652-38 Like
Вперше ультрамодна дизайнерська меблі в стилі Dynamic Organic стала представлена в доступному сегменті.
Витонченість в деталях: зручні інтегровані в фасад ручки ідеально повторюють вигин виступу раковини.
Саме м'яке відкривання і закривання ящиків в класі: напрямні прихованого монтажу з системою м'якого закривання soft close.
Екологічно чисті і дивовижно довговічні поліакрилові емалі – спеціальна технологія фарбування у 7 шарів перевершує технологію нанесення автоемалі у провідних німецьких марок і забезпечує насичений колір протягом всього строку слугування (від 10 років).
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AM.PM |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 27 кг |
| Висувний ящик | 2 шт. |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Основний колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення | Навісна (настінна) |
| Форма тумби | пряма |
| Форма фасаду | прямий |
| Додаткові характеристики | |
| Вологостійкість | Так |
| Оснащення направляючих доводчиками | Так |
| Габаритні розміри тумби | |
| Висота | 650 мм |
| Глибина | 490 мм |
| Довжина | 650 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Раковина | порцеляна |
| Фасади | МДФ |
| Комплектація | |
| Настінне кріплення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колекція | Like |
Специфікація
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 117 ₴











