Вперше ультрамодна дизайнерська меблі в стилі Dynamic Organic стала представлена в доступному сегменті.
Витонченість в деталях: зручні інтегровані в фасад ручки ідеально повторюють вигин виступу раковини.
Інтегрована спрямована світлодіодне підсвічування забезпечує комфортне розсіяне освітлення.
Екологічно чисті і дивно довговічні поліакрилові емалі - спеціальна технологія фарбування в 7 шарів перевершує технологію нанесення автоемалі у провідних німецьких марок і забезпечує насичений колір протягом всього терміну служби (від 10 років).
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AM.PM |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Дверка | 2 шт. |
| Кількість закритих полиць | 3 шт. |
| Основний колір | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 600 мм |
| Глибина | 135 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Комплектація | |
| Настінне кріплення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колекція | Like |
| Тип | Дзеркальна шафа (шафа-дзеркало) |
| Форма дзеркала | Прямокутна |
| Форма дзеркальної шафи | прямий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 597 ₴







