Вивірений геометричний дизайн: ідеально рівні поверхні у поєднанні з чіткими гранями – лише кільком виробникам у світі під силу робота такого рівня складності.
Компактне дизайнерське рішення: ідеально впишеться в санвузол будь-якого розміру завдяки проекції 49 див.
Ефективний душовою змив забезпечує повноцінне омивання чаші унітазу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AM.PM |
| Країна виробник | Німеччина |
| Безобідковий | Ні |
| Вага | 21.5 кг |
| Випуск (злив) | Горизонтальний |
| Гарантійний термін | 300 міс |
| Матеріал унітазу | Санфарфор |
| Підвід води в бачок | Ззаду |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Підвісний |
| Тип сантехнічного виробу | Унітаз |
| Форма чаші | Овальна |
| Колір | Білий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 410 мм |
| Довжина | 490 мм |
| Ширина | 365 мм |
| Комплектація | |
| Мікроліфт | Так |
| Сидіння з кришкою | Так |
| Унітаз | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колекція | Spirit 2.0 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 399 ₴











