


Панель фронтальна для ванни 180х80 AM.PM W72A-180-080W-P2 Spirit
8 014 ₴
- В наявності
- Код: W72A-180-080W-P2
+380 (99) 145-48-04
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Декоративно-захисний екран маскує системи зливу-переливу, водопровідних і каналізаційних труб.
Міцний матеріал стійкий до механічних пошкоджень, дії вологи і засобів побутової хімії.
Поверхня добре миється, зберігає глянцевий блиск і білизну весь період експлуатації.
Екран знімається при необхідності отримати доступ під ванну.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AM.PM |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 5 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 580 мм |
| Довжина | 30 мм |
| Ширина | 1795 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колекція | Spirit |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 014 ₴


