Аксесуари Inspire V2.0 – ще одна відсилання до Hi-Tech дизайну;
Обтічна форма і стильні елементи з ультратонкого надміцного скла нагадують сучасні смартфони зовні і тактильно;
Продуманий дизайн і дивовижні деталі – відділення для зберігання у тримачі для туалетного паперу;
Максимальна наповненість колекції аксесуарів для завершеного образу ванної кімнати.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AM.PM |
| Країна виробник | Німеччина |
| Місткість рушників | 4 і більше |
| Висота | 85 мм |
| Довжина | 30 мм |
| Матеріал | Метал |
| Розміщення тримача | Настінне |
| Тип тримача | Гачок |
| Колір | Сірий |
| Колір покриття | Хром |
| Ширина | 255 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колекція | Inspire 2.0 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 244 ₴









