Шафа-пенал, підлоговий, 35 см, лівий AM.PM M85CSL0351WG38 X-Joy
21 942 ₴
- В наявності
- Код: M85CSL0351WG38
+380 (99) 145-48-04
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пенал AM.PM X-JOY - це не тільки зручна зона для зберігання, але і меблі в преміальному дизайні, доступна кожному.
Трендова комбінація білих глянцевих фасадів і вставок антрацит.
Пенал збільшеної ширини оснащений містким кошиком для білизни і системою м'якого закривання soft close.
Покриття 7 шарів поліакриловими емалями захищає меблі від впливу вологи і підтримує первісний колір продукту протягом усього терміну служби.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AM.PM |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Дверка | 1 шт. |
| Кількість закритих полиць | 3 шт. |
| Кількість ніжок | 4 шт. |
| Основний колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | пенал |
| Тип відкривання дверки | лівосторонній |
| Тип встановлення | Підлогова |
| Форма пенала | прямий |
| Форма фасаду | прямий |
| Форма шафи | прямий |
| Додаткові характеристики | |
| Вологостійкість | Так |
| Плавне закривання дверцят | Так |
| Комплектація | |
| Вбудований кошик для білизни | 1 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1900 мм |
| Глибина | 300 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | МДФ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 942 ₴









