Змішувач для раковини AM.PM F85C02100 Sunny
| Винятковий дизайн, до якого хочеться доторкнутися від всесвітньовідомого агенства Brandis, Німеччина. Ідеальна геометрія, розроблена по стандарту SA (Smart Angle) – математично вивірене співвідношення висоти змішувача, довжини виливу і нахилу корпусу для зручного використання на раковині розміром від 50 до 120 див. Смеситель Sunny оборудован специально спроектированным для AM.PM керамическим картриджем SoftMotion 35 мм, который обеспечивает оптимальную регулировку температуры, а также позволяет выдерживать любые перепады давления. Корпус смесителя Sunny изготовлен по принципу цельного литья из латуни. Покрытие Everlast – вдвое превышает отраслевые стандарты по прочности и износостойкости. Ювелирный блеск и прочность покрытия достигаются по стандарту Chrome plating standard NSS 80H. Отдельная гарантия на корпус и покрытие – 10 лет, в два раза больше чем принято по европейским стандартам. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AM.PM |
| Країна виробник | Німеччина |
| Призначення змішувача | Для умивальника |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Покриття | Хром |
| Поворотний вилив | Ні |
| Монтаж | На виріб |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Тип підводки | Гнучка |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Вага | 1.63 кг |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Лійка | Ні |
| Тримач для душової лійки | Так |
| Перемикач на фільтр | Ні |
| Вбудований фільтр | Ні |
| Термостат | Ні |
| Донний клапан | Ні |
| Душовий шланг | Ні |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 148 мм |
| Ширина | 44 мм |
| Глибина | 133 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колекція | Sunny |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 051 ₴









