Дзеркало з підсвічуванням, ІЧ-сенсором і системою антизапотівання, 80см AM.PM M71AMOX0801SA Spirit 2.0
Вивірений геометричний дизайн: ідеально рівні поверхні у поєднанні з чіткими гранями.
Рівне розсіяне світло LED-підсвічування ідеально для нанесення макіяжу.
Інфрачервоний сенсорний вимикач дозволяє регулювати яскравість жестом руки без дотику до самої поверхні дзеркала.
Функція антизапотівання створює всі умови для використання дзеркала відразу після прийняття душу.
На дзеркало нанесено протиосколкова захисна плівка, що робить ванну кімнату безпечною для дітей.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AM.PM |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Наявність декоративного підсвічування | Так |
| Настінне кріплення | Так |
| Основний колір | Алюміній |
| Підсвічування (тип ламп) | Світлодіодна |
| Стан | Новий |
| Тип | Дзеркало |
| Форма дзеркала | Прямокутна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 600 мм |
| Глибина | 40 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колекція | Spirit 2.0 |
Специфікація
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 270 ₴







