Змішувачі X-Joy - по-справжньому дизайнерські продукти в своєму ціновому сегменті. Розроблені дизайн-агентством Brandis, в 2019 році змішувачі були удостоєні престижної премії Red Dot Design Awards, знака якості, відомого всьому світу.
Змішувач X-Joy обладнаний спеціально спроектованим для AM.PM керамічним картриджем SoftMotion 35 мм, який забезпечує оптимальне регулювання температури, а також дозволяє витримувати будь-які перепади тиску.
Покриття Everlast - вдвічі перевищує галузеві стандарти по міцності і зносостійкості. Ювелірний блиск і міцність покриття досягаються за стандартом Chrome plating standard NSS 80H.
Окрема гарантія на корпус і покриття - 10 років, в два рази більше ніж прийнято за європейськими стандартами.
Змішувач X-Joy обладнаний спеціально спроектованим для AM.PM керамічним картриджем SoftMotion 35 мм, який забезпечує оптимальне регулювання температури, а також дозволяє витримувати будь-які перепади тиску.
Покриття Everlast - вдвічі перевищує галузеві стандарти по міцності і зносостійкості. Ювелірний блиск і міцність покриття досягаються за стандартом Chrome plating standard NSS 80H.
Окрема гарантія на корпус і покриття - 10 років, в два рази більше ніж прийнято за європейськими стандартами.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AM.PM |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Призначення змішувача | Для кухонної мийки |
| Покриття | Хром |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний |
| Тип підводки | Гнучка |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Колір | Хром |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 386 мм |
| Глибина | 220 мм |
| Ширина | 47 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колекція | X-S Joy |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 521 ₴










