| Дизайн від творців Product Identity AM.PM - GP designpartners (Австрія). Оновлення змішувачів для ванної кімнати в колекції Top-Seller'е. Брутальний і трендовий дизайн: унікальна шестигранна форма виділяється серед одноманітних стандартних змішувачів в доступному ціновому сегменті. Ексклюзивна розробка: спеціально спроектований для АМ.РМ керамічний картридж SoftMotion 35 мм забезпечує оптимальне регулювання температури, а також дозволяє витримувати будь-які перепади тиску. Розроблений з урахуванням ваших потреб і особливостей різних просторів. Високий вилив змішувача для кухні Gem ідеально підійде для будь раковини допоможе вам з легкістю впорається з такими завданнями, як наповнення великих ємностей. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AM.PM |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Призначення змішувача | Для кухонної мийки |
| Поворотний вилив | Так |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний |
| Тип підводки | Гнучка |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Форма виливу | Традиційна |
| Колір | Хром |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 210 мм |
| Глибина | 245 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Ширина | 44 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колекція | Gem |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 306 ₴










