| Тотальний дизайн в дії: усі деталі душової системи – від пропорцій ручного і верхнього душею до малюнка розташування форсунок на лейках. Премиальные размеры и продуманные детали: увеличенный диаметр душевых леек (верхний душ 254 мм и ручной душ 120 мм) позволит ощутить преимущества тропического душа, тогда как увеличенная длина шланга 1750 мм обеспечит свободу движений во время принятия душа. Телескопическая поворотная штанга регулируется по высоте в диапазоне от 1030 до 1460 мм, обеспечивая комфорт для людей любого роста, а шаровой шарнир в держателе верхнего душа позволяет регулировать угол его наклона. Нижнє кріплення штанги виконано у вигляді полички, а перемикач верхній-ручний душ є її продовженням. Натиснувши на нього, ви можете міняти джерело потоку води від ручної лійки до верхнього душу. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AM.PM |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 3 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Матеріал душової системи | Латунь |
| Покриття | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Комплектація | |
| Верхній душ | Так |
| Тримач для душової лійки | Так |
| Душова штанга | Так |
| Ручний душ | Так |
| Шланг | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1460 мм |
| Діаметр | 254 мм |
| Довжина | 569 мм |
| Довжина шланга | 1750 мм |
| Ширина | 254 мм |
| Додаткові функції | |
| Ручний душ регульований по висоті | Ні |
| Ручний душ регульований по нахилу | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колекція | Like |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 772 ₴










