Дзеркало з LED-підсвічуванням по периметру, 55 см AM.PM GEM M91AMOX0551WG38
7 842 ₴
- В наявності
- Код: M91AMOX0551WG38
+380 (99) 145-48-04
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ультрамодний лаконічний дизайн дзеркал Gem від власної студії дизайну AM.PM Design підійде до інтер'єру будь-якої ванної кімнати.
Посилена LED-підсвічування по периметру забезпечує відмінне розсіяне освітлення і відсутність тіней. Термін служби світлодіодів складає більше 30 000 годин.
Прихований механічний вимикач зберігає естетичну цілісність дизайну дзеркала, а також гарантує відсутність відбитків пальців на дзеркальній полотні. Дзеркальне полотно преміальної якості виробництва Бельгії. Гарантія 3 роки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AM.PM |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Дзеркало |
| Форма дзеркала | Прямокутна |
| Наявність декоративного підсвічування | Так |
| Настінне кріплення | Так |
| Основний колір | Алюміній |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Підсвічування (тип ламп) | Світлодіодна |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 550 мм |
| Глибина | 30 мм |
| Висота | 700 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колекція | Gem |
Специфікація
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 842 ₴








