Змішувачі колекцій Retro і Object представляють гармонійний союз ретельно вивіреного дизайну і кращих технологій Damixa. Вироби комплектуються стильними вентильними ручками, які стануть центром уваги у вашій ванній кімнаті. Продукти колекцій мають досконалу технічну базу: керамічні кран-букси, ручки з поворотом на 180°, преміальні матеріали.
- Продукт століття: класичний скандинавський дизайн віддає пріоритет функціональності в стильному виконанні.
- Идеальное управление: керамическая кран-букса с поворотом на 180 градусов.
- Универсальная конструкция: длинный поворотный излив можно использовать, как в ванне, так и с раковиной.
- Безупречный внешний вид: покрытие High Gloss превышает рекомендуемые стандарты прочности и гарантирует ювелирный блеск продукта на срок более 10 лет.
- Экономия ресурса: уникальная разработка Damixa, аэратор EcoSave, насыщает струю воды воздухом, что позволяет сократить расход практически в два раза.
- Длительная гарантия: продукт прослужит вам минимум 10 лет.
- В комплекте идет душевой гарнитур.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Damixa |
| Країна виробник | Данія |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Запірний клапан | Кран-букса |
| Кількість монтажних отворів | 2 |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Монтаж | Настінний |
| Призначення змішувача | Для ванни |
| Поворотний вилив | Так |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Тип змішувача (крана) | Двохвентильний |
| Кут повороту виливу | 180 град. |
| Форма виливу | Традиційна |
| Колір | Хром |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Вбудований фільтр | Ні |
| Тримач для душової лійки | Ні |
| Донний клапан | Ні |
| Душовий шланг | Так |
| Лійка | Так |
| Термостат | Ні |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 146 мм |
| Глибина | 355 мм |
| Ширина | 220 мм |
- Ціна: 5 201 ₴









