Вивірений геометричний дизайн: ідеально рівні поверхні в поєднанні з чіткими гранями - лише декільком виробникам у світі під силу робота такого рівня складності.
Ефективний душовий змив забезпечує повноцінне омивання чаші унітазу.
Додатково можна придбати спеціально сконструйоване сидіння з механізмом плавного закривання в дизайні Wrap Over: кришка повністю закриває сидіння.
Дивовижно довговічно: механізм сидіння розрахований на 100 000 закривань, матеріал дюропласт стійкий до появи подряпин, а кріплення з нержавіючої сталі слугуватимуть не менше 10 років.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AM.PM |
| Країна виробник | Німеччина |
| Безобідковий | Ні |
| Випуск (злив) | Горизонтальний |
| Гарантійний термін | 300 міс |
| Матеріал бачка | Санфарфор |
| Матеріал унітазу | Санфарфор |
| Організація змиваючого потоку | Душовий |
| Підвід води в бачок | Ззаду |
| Зливний механізм | Натискання на кнопку |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Приставний |
| Тип сантехнічного виробу | Унітаз |
| Форма чаші | Овальна |
| Колір | Білий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 420 мм |
| Глибина | 520 мм |
| Ширина | 365 мм |
| Комплектація | |
| Сидіння з кришкою | Ні |
| Унітаз | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колекція | Spirit 2.0 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 147 ₴











