Мінімалістичний дизайн колекції Origin Bit знаходить відображення в простих геометричних формах і плавних лініях. Найбільша колекція наповнена вражає своєю ергономічністю і різноманітністю функцій.
- Універсальність, яку ви шукали: чітко вивірені пропорції продуктів роблять їх максимально комфортними у використанні на раковинах будь-якого розміру.
- З турботою про чистоту: до змішувача додається функціональний гігієнічний душ.
- Идеальное управление: керамический картридж Light Flow обеспечивает плавное управление ручкой смесителя и оптимальную регулировку температуры и мощности потока.
- Безупречный внешний вид: покрытие High Gloss превышает рекомендуемые стандарты прочности и гарантирует ювелирный блеск продукта на срок более 10 лет.
- Экономия ресурса: уникальная разработка Damixa, аэратор EcoSave, насыщает струю воды воздухом, что позволяет сократить расход практически в два раза.
- Длительная гарантия: продукт прослужит вам минимум 5 лет.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Damixa |
| Країна виробник | Данія |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Монтаж | На виріб |
| Призначення змішувача | Для раковини |
| Поворотний вилив | Ні |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Форма виливу | Традиційна |
| Колір | Хром |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Тримач для душової лійки | Ні |
| Душовий шланг | Так |
| Лійка | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 147 мм |
| Глибина | 155 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Ширина | 42 мм |
- Ціна: 5 119 ₴











