Змішувачі колекції Palace Evo – справжній предмет декору для ванної кімнати. Вони не тільки відповідають обраному стилю, але і задовольнять любог.о вимогливого користувача своєю функціональністю. Представлені в трьох трендових кольорах: Chrome Gold, Bronze
- Дизайнерське виконання: м'які і плавні форми будуть ідеально поєднуватися з лініями класичних інтер'єрів і стануть центром тяжіння у ванній кімнаті в стилі мінімалізм.
- Ідеальне управління: керамічний картридж Light Flow забезпечує плавне керування ручкою змішувача і оптимальне регулювання температури води і потужності потоку.
- Бездоганний зовнішній вигляд: покриття High Gloss перевищує рекомендовані стандарти міцності і гарантує ювелірний блиск продукту на термін понад 10 років.
- Тривала гарантія: продукт прослужить вам мінімум 5 років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Damixa |
| Країна виробник | Данія |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Кількість монтажних отворів | 2 |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Монтаж | Настінний |
| Призначення змішувача | Для душа |
| Поворотний вилив | Ні |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Форма виливу | Традиційна |
| Колір | Хром |
| Комплектація | |
| Аератор | Ні |
| Вбудований фільтр | Ні |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 123 мм |
| Глибина | 152 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Ширина | 182 мм |
- Ціна: 2 951 ₴









