Поворотний вилив в стилі Hi-Tech від дизайн-бюро Design 3 (Німеччина).
Перемикання ванна/душ поворотом виливу. Відсутність додаткових зовнішніх дивертерів та гарантія перемикання при будь-якому тиску у водопровідній мережі.
Індивідуальні параметри кута нахилу аератора можливі завдяки функції CustomFlow.
Ідеальна сумісність з усіма душовими системами АМ.РМ та змішувачами для душу.
Перемикання ванна/душ поворотом виливу. Відсутність додаткових зовнішніх дивертерів та гарантія перемикання при будь-якому тиску у водопровідній мережі.
Індивідуальні параметри кута нахилу аератора можливі завдяки функції CustomFlow.
Ідеальна сумісність з усіма душовими системами АМ.РМ та змішувачами для душу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AM.PM |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 2.5 кг |
| Монтаж | На виріб |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аератор | Так |
| Вбудований фільтр | Немає |
| Висота | 80 мм |
| Глибина | 160 мм |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Призначення змішувача | Для ванни |
| Поворотний вилив | Немає |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Форма излива | Традиційна |
| Ширина | 53 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 525 ₴




