

Клавіша для інсталяції пневматична AM.PM Pro S I047051
Клавіша пневматична для інсталяції AM.PM Pro I012704.
Матеріал пластик
Колір хром глянцевий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AM.PM |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид інсталяції | Для підвісного унітазу |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Матеріал інсталяції | Пластик |
| Розташування кнопки змиву | Фронтальне |
| Режим зливу води | Дві кнопки (режим економ) |
| Стан | Новий |
| Тип інсталяції | Кнопка змиву |
| Габаритні розміри | |
| Висота кнопки змиву | 138 мм |
| Глибина кнопки змиву | 10 мм |
| Ширина кнопки змиву | 210 мм |
| Комплектація | |
| Кнопка змиву | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | сатин |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 549 ₴


