
Піддон для душового куточка правосторонній 120x80 см AM.PM Bliss L W56T-302R120W
Невелика вага і проста установка.
Ударостійкий, стійкий до сколів, подряпин і УФ матеріал.
Спеціальна форма, що дозволяє займати мінімум простору.
Стійкий до хімічної дії і корозії.
Гладка поверхня легко очищуєься від будь-яких забруднень.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AM.PM |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 19.2 кг |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Матеріал піддону | Акрил |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 160 мм |
| Ширина | 1200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 800 мм |
| За глибиною | Середній (від 4 до 15 см) |
| Тип встановлення | Кутовий |
| Форма піддона | Четверть круга |
| Колір | Білий |
| Комплектація | |
| Сифон | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 280 ₴


