Душова кабіна Gem Deep 1/4 Round 90 см AM.PM без піддону W90UG-401A090BT
Система кріплення профілів QuickFix. Простий і швидкий монтаж душового огорожі. Надійні хромовані подвійні ролики – Не менше 150 000 відкриттів. Прозоре гартоване скло товщиною 5 мм Ручка з анодованого алюмінію.
Універсальна установка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AM.PM |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 28.1 кг |
| Вид сантехнічного обладнання | Душова кабіна |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Виконання стінок | Прозорі |
| Кількість стулок дверей | 2 |
| Конструкція дверей | Розсувні |
| Конструкція стінок | Каркасна |
| Матеріал передньої стінки | Скло |
| Матеріал стінок | Скло |
| Огорожа | Двухстенное |
| Стан | Новий |
| Тип кабіни | Закрита |
| Товщина стінок | 5 мм |
| Форма душової кабіни | Чверть кола |
| Колір профілю | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1500 мм |
| Довжина | 890 мм |
| Ширина | 890 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колекція | Gem |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 590 ₴










