Душова кабіна AM.PM Gem Square Pivot 90x90 см без піддону W90UG-404-090MT
25 427 ₴
- В наявності
- Код: W90UG-404-9090-MT
+380 (99) 145-48-04
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ідеальне рішення для створення душового простору.
Преміальний зовнішній вигляд - широкі профілі.
Надійні комплектуючі.
Душове огорожу Gem Square 90x90 см, з однією орними дверима. Універсальний монтаж (лівий/правий).
Можлива установка без піддону
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AM.PM |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 43 кг |
| Вид сантехнічного обладнання | Душова кабіна |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Виконання стінок | Прозорі |
| Кількість стулок дверей | 1 |
| Конструкція дверей | Розпашні |
| Конструкція стінок | Каркасна |
| Матеріал передньої стінки | Скло |
| Матеріал стінок | Скло |
| Огорожа | Двухстенное |
| Стан | Новий |
| Тип кабіни | Закрита |
| Товщина стінок | 5 мм |
| Форма душової кабіни | Квадратна |
| Колір профілю | Хром матовий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1900 мм |
| Довжина | 890 мм |
| Ширина | 890 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колекція | Gem |
Інформація для замовлення
- Ціна: 25 427 ₴








