|
Вперше модний дизайнерський змішувач в доступному сегменті: ультрамодний стиль Dynamic Organic — природні форми в поєднанні з чіткими лініями, доведеними до досконалості людиною. Ексклюзивна розробка: спеціально спроектований для АМ.РМ керамічний картридж SoftMotion 35 мм забезпечує оптимальне регулювання температури, а також дозволяє витримувати будь-які перепади тиску. Розроблений з урахуванням ваших потреб і особливостей різних просторів. Високий вилив змішувача Like ідеально підійде для будь раковини допоможе вам з легкістю впорається з такими завданнями, як наповнення великих ємностей. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AM.PM |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 1.2 кг |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Монтаж | На виріб |
| Призначення змішувача | Для кухонної мийки |
| Поворотний вилив | Так |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний |
| Тип підводки | Гнучка |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Форма виливу | Традиційна |
| Колір | Чорний |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Вбудований фільтр | Ні |
| Донний клапан | Ні |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 375 мм |
| Глибина | 216 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Приєднувальний розмір | 3/8" |
| Ширина | 108 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колекція | Like |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 609 ₴











