Тумба з раковиною підлогова 60 см, 2 ящика AM.PM Gem S M91-FSX0602-WC0602WF38
Меблі AM.PM GEM S - сучасний європейський дизайн в стилі мінімалізм. Комплект меблів оснащений самої компактної і функціональної раковиною на ринку: проекція всього 42 см при максимальній глибині чаші! Трендові поєднання кольорів: білий глянець і світле дерево.
Антиковзаюче покриття ящиків кольору металік - європейський стандарт.
Направляющие скрытого монтажа Hettich с системой мягкого закрывания soft close. Покрытие в 7 слоёв полиакриловыми эмалями защищает мебель от воздействия влаги и поддерживает первоначальный цвет продукта в течение всего срока службы. Подвесная конструкция смотрится эффектно и требует меньшего времени на уборку.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AM.PM |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 15 кг |
| Висувний ящик | 2 шт. |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Основний колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення | Підлогова |
| Форма тумби | пряма |
| Форма фасаду | прямий |
| Додаткові характеристики | |
| Вологостійкість | Так |
| Кількість ніжок | 4 шт. |
| Оснащення направляючих доводчиками | Так |
| Габаритні розміри тумби | |
| Висота | 850 мм |
| Глибина | 425 мм |
| Довжина | 610 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Раковина | санфаянс |
| Фасади | МДФ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 337 ₴









