Шафа-пенал підвісний 35 см лівий AM.PM GEM S M91CHL0356BF38
13 832 ₴
- В наявності
- Код: M91CHL0356BF38
+380 (99) 145-48-04
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пенал AM.PM GEM S -це не тільки зручна зона для зберігання, але і меблі в преміальному дизайні, доступна кожному.
Трендові поєднання кольорів: білий глянець і темний камінь.
Покриття 7 шарів поліакриловими емалями захищає меблі від впливу вологи і підтримує первісний колір продукту протягом усього терміну служби.
Підвісна конструкція виглядає ефектно і вимагає меншого часу на прибирання.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AM.PM |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Дверка | 2 шт. |
| Кількість закритих полиць | 5 шт. |
| Основний колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | пенал |
| Тип відкривання дверки | лівосторонній |
| Тип встановлення | Навісна (настінна) |
| Форма пенала | прямий |
| Форма фасаду | прямий |
| Форма шафи | прямий |
| Додаткові характеристики | |
| Вологостійкість | Так |
| Плавне закривання дверцят | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1650 мм |
| Глибина | 300 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | МДФ |
| Комплектація | |
| Настінне кріплення | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 832 ₴










