Пенал AM.PM GEM S -це не тільки зручна зона для зберігання, але і меблі в преміальному дизайні, доступна кожному.
Трендові поєднання кольорів: білий глянець і світле дерево.
Покриття 7 шарів поліакриловими емалями захищає меблі від впливу вологи і підтримує первісний колір продукту протягом усього терміну служби.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип меблів | пенал |
| Форма шафи | прямий |
| Форма пенала | прямий |
| Тип встановлення | Підлогова |
| Форма фасаду | прямий |
| Дверка | 2 шт. |
| Кількість закритих полиць | 3 шт. |
| Основний колір | Білий |
| Виробник | AM.PM |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | МДФ |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 350 мм |
| Глибина | 300 мм |
| Висота | 1800 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Вологостійкість | Так |
| Плавне закривання дверцят | Так |
| Комплектація | |
| Вбудований кошик для білизни | 1 шт. |
| Настінне кріплення | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 020 ₴









