Дзеркальна шафа з підсвічуванням 75 см, лівий AM.PM Gem S M91MPL0751WF38
Дзеркальна шафа AM.PM GEM S - це багатофункціональна зона для зберігання засобів гігієни, оснащена дзеркалом з LED підсвічуванням, в сучасному дизайні в стилі мінімалізм.
Трендові поєднання кольорів: білий глянець і світле дерево.
Покриття 7 шарів поліакриловими емалями захищає меблі від впливу вологи і підтримує первісний колір продукту протягом усього терміну служби.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AM.PM |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Основний колір | Білий |
| Дверка | 1 шт. |
| Кількість закритих полиць | 3 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 720 мм |
| Глибина | 167 мм |
| Ширина | 750 мм |
| Вага | 13 кг |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ДСП |
| Фасади | МДФ |
| Додаткові характеристики | |
| Вологостійкість | Так |
| Наявність декоративного підсвічування | Так |
| Комплектація | |
| Настінне кріплення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підсвітка (тип ламп) | Світлодіодна |
| Форма дзеркала | Прямокутна |
| Форма дзеркальної шафи | прямий |
| Тип | Дзеркало |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 330 ₴










