Брутальний і трендовий дизайн: унікальна шестигранна форма виділяється серед одноманітних стандартних змішувачів в доступному ціновому сегменті.
Неперевершена функціональність, не характерна для аналогів в ціновому сегменті: аератор насичує струмінь води повітрям, запобігаючи розбризкуванню.
Эксклюзивная разработка: специально спроектированный для АМ.РМ керамический картридж SoftMotion 35 мм обеспечивает оптимальную регулировку температуры, а также позволяет выдерживать любые перепады давления.
Высокий излив придает смесителю утонченный вид и идеально подойдет для раковины с глубокой чашей, а благодаря обширной зоне движения ручки управлять температурой воды еще проще.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AM.PM |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 2.42 кг |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Монтаж | На виріб |
| Призначення змішувача | Для умивальника |
| Поворотний вилив | Ні |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний |
| Тип підводки | Гнучка |
| Тип змішувача (крана) | Одноважільний |
| Форма виливу | Традиційна |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Донний клапан | Так |
| Душовий шланг | Ні |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 281 мм |
| Глибина | 196 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колекція | Gem |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 098 ₴











