Дзеркало настінне AM.PM INSPIRE2.0 з LED-підсвічуванням і системою антизапотівання, 100 см M50AMOX1001SA
Тонкі елегантні грані, детально вивірені кути та форми;
Ультратонке алюмінієве дзеркало: товщина разом з LED-підсвічуванням складає всього 2 см;
Інтегроване сенсорне підсвічування встановлене під кутом, оптимальним для нанесення макіяжу;
Сучасне та зручне сенсорне керування з можливістю налаштування яскравості та двома типами підсвічування дозволить створити відповідну атмосферу.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AM.PM |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 14 кг |
| Вологостійкість | Да |
| Висота | 804 мм |
| Гарантійний термін | 36 міска |
| Глибина | 300 мм |
| Наявність декоративної підсвітки | Да |
| Настінний кріплення | Да |
| Підігрів дзеркала | Да |
| Підсвітка (тип ламп) | Світлодіодна |
| Тип | Дзеркало |
| Форма дзеркала | Пряме |
| Колір покриття | Хром |
| Ширина | 1007 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | алюміній |
Інформація для замовлення
- Ціна: 53 008 ₴







