HIT, База з раковиною, підвісна, ящики, 60 см, білий глянець M93A-FHX0602-WC0602WG38
Новинка меблів для ванної Hit. Білі глянсові фасади покриті екологічно чистими та довговічними поліакриловими емалями, які наносяться за спеціальною технологією фарбування в 7 шарів. Це забезпечує насичений колір упродовж усього терміну експлуатації (від 10 років). М'яке відкриття та закриття ящиків забезпечують напрямні прихованого монтажу із системою м'якого закривання soft close. Тумба комплектується раковиною зі склоподібного фарфору, найгігієнічнішого та найвологостійкішого матеріалу. Це найкомпактніша та найфункціональніша раковина на ринку: проєкція всього 42 см за максимальної глибини чаші!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AM.PM |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Форма тумби | пряма |
| Форма фасаду | прямий |
| Додаткові характеристики | |
| Оснащення направляючих доводчиками | Так |
| Вологостійкість | Так |
| Габаритні розміри тумби | |
| Висота | 630 мм |
| Глибина | 475 мм |
| Довжина | 650 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Раковина | порцеляна |
| Фасади | МДФ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Шухляда | 263 шт. |
| Основний колір | Білий глянець |
| Тип встановлення | Підвісна |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 793 ₴











