HIT, База з раковиною, підвісна, ящики, 100 см, білий глянець M93A-FHX01002-WC01002WG38
Новинка меблів для ванної Hit. Білі глянсові фасади покриті екологічно чистими та довговічними поліакриловими емалями, які наносяться за спеціальною технологією фарбування в 7 шарів. Це забезпечує насичений колір упродовж усього терміну експлуатації (від 10 років). М'яке відкриття та закриття ящиків забезпечують напрямні прихованого монтажу із системою м'якого закривання soft close. Тумба комплектується раковиною зі склоподібного фарфору, найгігієнічнішого та найвологостійкішого матеріалу. Це найкомпактніша та найфункціональніша раковина на ринку: проєкція всього 42 см за максимальної глибини чаші!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AM.PM |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри тумби | |
| Довжина | 1050 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вологостійкість | Да |
| Шухляда | 265 шт. |
| Висота | 630 мм |
| Глибина | 490 мм |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Обладнання напрямних довідниками | Да |
| Основний колір | Білий глянець |
| Раковина | порцеляна |
| Тип встановлення | Підвісна |
| Фасади | МДФ |
| Форма тумби | пряма |
| Форма фасаду | прямий |
| Основні | |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 27 391 ₴











