Шкатулка для прикрас AM.PM Sensation A3021000
Характерна форма в стилі Dynamic Organic, натхненна природними органічними формами, доведеними до досконалості людиною, — це справжній вибір досвідчених та чуттєвих.
Шкатулка для ювелірних прикрас - це не лише бездоганний стиль і досконалий дизайн, але й можливість знайти спеціальне місце у ванній для ваших прикрас.
Найбільш естетично досконалі радіуси характерної форми Sensation повторюють лінії інших продуктів колекції, ідеально завершуючи образ ванної кімнати.
Бездоганний зовнішній вигляд: матеріал стійкий до ударів, подряпин і перепадів температури, внутрішні вставки виконані з матового скла 4 мм, на якому не помітні розводи
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AM.PM |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 93 мм |
| Матеріал | Латунь |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 52 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 93 мм |
| Колекція | Sensation |
| Тип | Набір аксесуарів |
| Колір покриття | Хром |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 737 ₴










