Диспенсер для рідкого мила скляний (дозатор) AM.PM Sensation A3031900
5 576 ₴
- В наявності
- Код: A3031900
+380 (99) 145-48-04
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характерна форма в стилі Dynamic Organic, натхненна природними органічними формами, доведеними до досконалості людиною, — це справжній вибір досвідчених і чуттєвих.
Найбільш естетично досконалі радіуси характерної форми Sensation повторюють лінії інших продуктів колекції, ідеально завершуючи образ ванної кімнати.
Бездоганний зовнішній вигляд: матеріал стійкий до ударів, подряпин і перепадів температури, а внутрішні вставки виконані з матового скла 4 мм, на якому не помітні розводи.
Солідна якість: масивні форми з монолітної латуні найвищої якості Grade-AH59.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AM.PM |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 0.8 кг |
| Матеріал виготовлення | Скло, Нержавіючий метал |
| Поверхня | Глянцевий/матовий |
| Тип диспенсера | Настільний |
| Тип управління | Натискне |
| Форма | Кругла |
| Колір | Білий |
| Колір покриття | Хром |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 18.5 см |
| Глибина | 10.8 см |
| Діаметр | 8 см |
| Об`єм | 250 мл |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колекція | Sensation |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 576 ₴










