Подвійна вішалка-вертушка для рушників 44 см AM.PM Sensation A3032600
5 949 ₴
- В наявності
- Код: A3032600
+380 (99) 145-48-04
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характерна форма в стилі Dynamic Organic, натхненна природними органічними формами, доведеними до досконалості людиною, - це справжній вибір досвідчених і чуттєвих.
Найбільш естетично досконалі радіуси характерної форми Sensation повторюють лінії інших продуктів колекції, ідеально завершуючи образ ванної кімнати.
Солідна якість: масивні форми з монолітної латуні найвищої якості Grade-AH59
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AM.PM |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 441 мм |
| Довжина | 45.3 мм |
| Матеріал | Латунь |
| Розміщення тримача | Настінне |
| Тип тримача | Вішалка |
| Колір | Сірий |
| Колір покриття | Хром |
| Ширина | 84 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колекція | Sensation |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 949 ₴









