Мильниця скляна з настінним тримачем AM.PM Sensation A3034200
5 576 ₴
- В наявності
- Код: A3034200
+380 (99) 145-48-04
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характерна форма в стилі Dynamic Organic, натхненна природними органічними формами, доведеними до досконалості людиною, — це справжній вибір досвідчених і чуттєвих.
Найбільш естетично досконалі радіуси характерної форми Sensation повторюють лінії інших продуктів колекції, ідеально завершуючи образ ванної кімнати.
Преміальна довговічність: лита база виключає можливість проникнення бруду, збільшуючи термін служби аксесуара і зберігаючи його бездоганний вигляд.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AM.PM |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 156 мм |
| Довжина | 156 мм |
| Матеріал | Скло |
| Тип мильниці | Настінна |
| Форма | Овальна |
| Колір | Сірий |
| Колір покриття | Хром |
| Ширина | 28.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колекція | Sensation |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 576 ₴










