Скляний стакан з настінним тримачем AM.PM Sensation A303430
4 271 ₴
- В наявності
- Код: A3034300
+380 (99) 145-48-04
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характерна форма в стилі Dynamic Organic, натхненна природними органічними формами, доведеними до досконалості людиною, — це справжній вибір досвідчених і чуттєвих.
Найбільш естетично досконалі радіуси характерної форми Sensation повторюють лінії інших продуктів колекції, ідеально завершуючи образ ванної кімнати.
Преміальна довговічність: лита база виключає можливість проникнення бруду, збільшуючи термін служби аксесуара і зберігаючи його бездоганний вигляд.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AM.PM |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 112 мм |
| Діаметр | 77 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Матеріал | Скло |
| Розміщення | Настінне |
| Тип | Стакан |
| Колір | Сірий |
| Колір покриття | Хром |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колекція | Sensation |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 271 ₴










