Диспенсер для рідкого мила скляний з настінним тримачем AM.PM Sensation A3036900
Характерна форма в стилі Dynamic Organic, натхненна природними органічними формами, доведеними до досконалості людиною, — це справжній вибір досвідчених і чуттєвих.
Найбільш естетично досконалі радіуси характерної форми Sensation повторюють лінії інших продуктів колекції, ідеально завершуючи образ ванної кімнати.
Преміальна довговічність: лита база виключає можливість проникнення бруду, збільшуючи строк слугування аксесуару і зберігаючи його бездоганний вигляд.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AM.PM |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 0.8 кг |
| Матеріал виготовлення | Скло, Нержавіючий метал |
| Поверхня | Глянцевий/матовий |
| Тип диспенсера | Настінний |
| Тип управління | Натискне |
| Форма | Кругла |
| Колір | Білий |
| Колір покриття | Хром |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 18.5 см |
| Глибина | 12.3 см |
| Діаметр | 8 см |
| Об`єм | 250 мл |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колекція | Sensation |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 695 ₴










