Вперше в доступному сегменті: ультра-модний стиль Dynamic Organic — природні форми в поєднанні з чіткими лініями, доведеними до досконалості людиною.
Приваблива варіативність: завдяки зручному кріплення в комплекті, ви можете легко перетворити підлогову стійку в підвісну для більшої простоти в прибиранні.
Підстава стійки має прокладку з Тефлону – завдяки надзвичайно низькому коефіцієнту тертя цей матеріал убезпечить вас від утворення подряпин і потертостей на кахлі.
Преміальна довговічність: повністю лита база виключає можливість проникнення вологи і бруду, збільшуючи термін служби аксесуарів і зберігаючи їх бездоганний зовнішній вигляд.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AM.PM |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота підставки | 133 мм |
| Довжина підставки | 124 мм |
| Матеріал підставки | метал, Скло |
| Матеріал ручки | латунь |
| Загальна висота | 386 мм |
| Тип ершика | Настінний |
| Колір | Білий |
| Колір покриття | Хром |
| Ширина підставки | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колекція | Like |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 584 ₴










