Мильниця скляна з настінним тримачем AM.PM Like A8034200
717 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: A8034200
+380 (99) 145-48-04
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вперше в доступному сегменті: ультра-модний стиль Dynamic Organic — природні форми в поєднанні з чіткими лініями, доведеними до досконалості людиною.
Форма аксесуарів Like повторює лінії продуктів інших категорій всередині колекції, підкреслюючи єдину концепцію дизайн і перетворюючи вашу ванну кімнату в ультрамодний простір.
100% лита база виключає можливість проникнення вологи і бруду, збільшуючи термін служби аксесуарів і зберігаючи їх бездоганний зовнішній вигляд.
Вставки з матового скла, на яких не видно краплі води, були розроблені спеціально для цієї колекції.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AM.PM |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 0.56 г |
| Висота | 55 мм |
| Діаметр | 113 мм |
| Довжина | 125 мм |
| Матеріал | Скло |
| Тип кріплення | Гвинтове |
| Тип мильниці | Настінна |
| Форма | Кругла |
| Колір | Білий |
| Колір покриття | Хром |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колекція | Like |
Інформація для замовлення
- Ціна: 717 ₴










