Вперше в доступному сегменті: ультра-модний стиль Dynamic Organic — природні форми в поєднанні з чіткими лініями, доведеними до досконалості людиною.
Форма аксесуарів Like повторює лінії продуктів інших категорій всередині колекції, підкреслюючи єдину концепцію дизайн і перетворюючи вашу ванну кімнату в ультрамодний простір.
100% лита база виключає можливість проникнення вологи і бруду, збільшуючи термін служби аксесуарів і зберігаючи їх бездоганний зовнішній вигляд.
Більш місткий порівняно з аналогами.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AM.PM |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 120 мм |
| Діаметр | 80 мм |
| Довжина | 115 мм |
| Матеріал | Скло |
| Розміщення | Настінне |
| Тип | Стакан |
| Колір | Білий |
| Колір покриття | Хром |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колекція | Like |
Інформація для замовлення
- Ціна: 744 ₴










