Вперше в доступному сегменті: ультрамодний стиль Dynamic Organic — природні форми в поєднанні з чіткими лініями, доведеними до досконалості людиною.
Форма аксесуарів Like повторює лінії продуктів інших категорій всередині колекції, підкреслюючи єдину концепцію дизайну і перетворюючи вашу ванну кімнату в ультрамодний простір.
100% лита база виключає можливість проникнення вологи і бруду, збільшуючи термін служби аксесуарів і зберігаючи їх бездоганний зовнішній вигляд.
Солідне якість: масивні форми з монолітної латуні найвищої якості Grade-AH59.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AM.PM |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 224.5 мм |
| Довжина | 54 мм |
| Матеріал | Метал |
| Розміщення тримача | Настінне |
| Тип тримача | Напівкільце |
| Колір | Сірий |
| Колір покриття | Хром |
| Ширина | 200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колекція | Like |
Інформація для замовлення
- Ціна: 859 ₴










