Зухвала і стильна колекція Gem перетворює навіть прості аксесуари для ванної кімнати класні дизайнерські деталі, якими хочеться користуватися кожен день.
Форма аксесуарів Gem повторює лінії колекції змішувачів, підкреслюючи єдину концепцію дизайну.
Преміальні деталі: масивне матове скло прямокутної форми.
Лазерна обробка стиків – ультратонкий шов і 100% захист від вологи.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AM.PM |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 105 мм |
| Довжина | 111 мм |
| Матеріал | Скло |
| Розміщення | Настінне |
| Тип | Стакан |
| Колір | Білий |
| Колір покриття | Хром |
| Ширина | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колекція | Gem |
Інформація для замовлення
- Ціна: 880 ₴











