

Сидіння для унітазу з мікроліфтом, швидкознімне AM.PM C537851WH Bliss L
2 275 ₴
- В наявності
- Код: C537851WH
+380 (99) 145-48-04
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Матеріал сидіння дюропласт, стійкий до появи подряпин, в поєднанні з кріпленнями з нержавіючої сталі гарантують довговічність сидіння. Механізм плавного опускання, розрахований на 100 000 закривань - комфорт у використанні, механізм швидкого зняття - легкість в догляді за сидінням і керамікою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AM.PM |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 2.4 г |
| Висота | 65 мм |
| Довжина | 436 мм |
| Матеріал | Дюропластів |
| Наявність мікроліфта | Так |
| Тип | Сидіння з кришкою |
| Колір | Білий |
| Ширина | 372 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 275 ₴


