Унітаз підвісний FlashClean AM.PM Spirit 2.0 C701700WH
14 299 ₴
- В наявності
- Код: C701700WH
+380 (99) 145-48-04
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вивірений геометричний дизайн, відзначений преміями iF Design і Good Design: ідеально рівні поверхні з чіткими гранями — лише кільком виробникам у світі під силу робота такого рівня складності.
FlashClean - нове покоління безободковых унітазів без використання пластику: 100% гігієнічності, 0% бризок.
Компактне дизайнерське рішення: ідеально впишеться в санвузол будь-якого розміру завдяки проекції 49 см, а приховані кріплення і ідеальне прилягання до стіни забезпечать естетичну чистоту дизайну.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AM.PM |
| Країна виробник | Німеччина |
| Безобідковий | Так |
| Вага | 23 кг |
| Випуск (злив) | Горизонтальний |
| Гарантійний термін | 300 міс |
| Матеріал унітазу | Санфарфор |
| Підвід води в бачок | Ззаду |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Підвісний |
| Форма чаші | Овальна |
| Колір | Білий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 355 мм |
| Довжина | 490 мм |
| Ширина | 365 мм |
| Комплектація | |
| Сидіння з кришкою | Ні |
| Унітаз | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колекція | Spirit 2.0 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 299 ₴











